درباره

شناسنامه سایت:
نام سایت: سایت حقوقدان (حلقه حقوقدان)
هدف: ارائه خدمات به حقوقدانان فارسی‌زبان جهت حضور مؤثر در اینترنت و هم‌چنین معرفی حقوقدان‌های بزرگ ایرانی
تشکیلات: سایت حقوقدان از سایت‌های زیرمجموعه شبکه حقوق می‌باشد.
مدیریت: سایت حقوقدان به وسیله‌ی موسسه مطالعات حقوقی و اطلاع رسانی دادراهبرد به مدیریت دکتر علی حاجی‌پور اداره می گردد.
پذیرش حامیان مالی: سایت حقوقدان متعلق و وابسته به هیچ سازمان دولتی یا تشکیلات سیاسی نیست؛ از این رو برای رفع مشکلات مالی خود، حامی می‌پذیرد. ترجیح ما این است که اسپانسرها حقوقدان باشند (از قبیل نهادهای مدنی، موسسات حقوقی، دفاتر وکالت یا سردفتری، وکلاء، سردفتران). سپاسگزاری ما از اسپانسرهای سایت از طریق نام بردن از آنها در سایت اصلی حقوقدان و لینک دادن به آنها در سایت‌های زیرمجموعه می‌باشد. از این رو از کمک‌های مالی کسانی که خدمات سایت حقوقدان را می‌پسندند و تمایل دارند که این سایت با توان بیش‌تر به فعالیت خود ادامه دهد، استقبال می‌کنیم. برای چگونگی حمایت مالی، با مدیر سایت تماس بگیرید.
قوانین سایت:
سایت حقوقدان، سایت رایگان و مستقل در دسترس اساتید حقوق، فارغ التحصیلان و دانشجویان دکترا و کارشناسی ارشد حقوق و شاغلان حقوقی (قضات، وکلاء، سردفتران، کارشناسان حقوقی) قرار می‌دهد. کاربران متعهد هستند که شرایط ماهوی سایت حقوقدان را رعایت کنند. این شرایط عبارتند از:
۱.  نوشتن مطالب حقوقی: از آنجا که هدف ما گسترش سایت‌های تخصصی خصوصی است، انتظار داریم سایت حقوقدان و سایت‌های زیرمجموعه آن صرفاً مروج و انتشاردهنده‌ی مطالب حقوقی باشند. البته کاربران می توانند بخشی را نیز به نوشته‌های غیرحقوقی اختصاص دهند، لکن روا نیست که محتوای اصلی سایت غیر از مطالب حقوقی باشد. ناگفته روشن است که بازدیدکننده‌ی یک سایت حقوقی، با هدف کسب آموخته‌های حقوقی از آن بازدید می کند و انتظار دارد که ظرف و مظروف متناسب با هم باشند؛
۲. رعایت حقوق و آزادی‌های دیگران و عدم توهین به اشخاص؛
۳. رعایت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران: نظر به اینکه بیش‌ترین کاربران، بازدیدکنندگان و مخاطبان سایت حقوقدان مقیم ایران می‌باشند، طبیعتاً انتشار محتوای این سایت در سرزمین ایران، آن‌را تابع قوانین ایران می‌گرداند. نظر به این‌که حقوقدانان در رعایت حقوق و قوانین، اولی تر از سایرین می‌باشند، انتظار می‌رود که مدیران محترم سایت‌های عضو، قوانین ایران را به هنگام انتشار مطالب مدنظر داشته باشند.
تبصره: حقوقدانان فارسی‌زبان عضو سایر کشورها و از جمله کشور افغانستان، متعهد به رعایت قوانین کشور مربوطه خود نیز می‌باشند.
۴. رعایت مقررات عهود و توافق‌نامه‌ها و قوانین بین المللی؛
۵. رعایت حقوق معنوی و عدم انتشار آثار دیگران، به نام خود، یا بدون ذکر منبع؛
۶. رعایت ضوابط اخلاق حسنه؛
بدیهی است که مسئولیت نوشته های سایت‌ها با صاحبان آنها می‌باشد و سایت حقوقدان از این بابت مسئولیتی ندارد.
در صورت نقض شرایط فوق‌الذکر از سوی مدیران محترم سایت‌های عضو، در مرتبه اول مراتب به اطلاع مدیر سایت مربوطه می‌رسد. در صورت تکرار عمل، سایت حقوقدان، حق غیرفعال کردن سایت متخلف را برای خود محفوظ می‌داند.
سایت حقوقدان در حذف یا ویرایش مطالب سایت‌ها که مغایر اصول بالا باشند، آزاد است.
برای بازدیدکنندگان: بازدیدکنندگان محترم سایت‌های زیرمجموعه سایت حقوقدان، در صورت مشاهده تخلف از شرایط فوق، می‌توانند مراتب را به ما اطلاع دهند.

hoqouqdan.com

اشتراک گذاری:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *حقوقدان، در خدمت توسعه حقوق ایران