گزارش تخلفات

لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف از قوانین کشور و نیز تخلف از دیگر بندهای بخش «قوانین» سایت حقوقدان، مراتب را از طریق فرم زیر، با ذکر دقیق مورد تخلف و آدرس دقیق صفحه یا صفحات از سایت مربوطه، به اطلاع ما برسانید. با سپاس.

نام شما (الزامی است)

آدرس پست الکترونیک شما (الزامی است)

موضوع پیام شما

متن پیام شما

«حقوقدان» ضمن دفاع از آزادی بیان و قلم، از کاربران خود می خواهد تا شرایط و قوانین کشور ایران را در نظر داشته باشند. بدیهی است سایت افرادی که قوانین سایت را رعایت ننمایند، حذف خواهد شد.
«حقوقدان» یک سایت خصوصی است و با هزینه شخصی و نه برای تجارت و سود بلکه در جهت ترویج و ارتقای حقوق ایران ایجاد شده است.
فقط با ایمیل سرویس هایgmail.com yahoo.com ymail.com aol.com hotmail.com live.com mail.com email.com rocketmail.com outlook.com مجاز به ثبت نام در «حفوفدان» می باشید.
سایتهایی که نام نامناسب برای حود انتخاب کنند و اقدام به انشار تبلیغ ها و تصاویر یا مطالب مستهجن یا غیراخلاقی یا ضدمذهبی کنند و یا به مقامات ایران، ادیان و اقوام و نژادها توهین کنند، حذف خواهند شد.
در انتخاب نام سایت خود دقت نمایید، که به حقوق معنوی و از جمله نام تجاری و برند سایر اشخاص لطمه نزند.
سایت کاربرانی که به هر شکلی (مانند صرف زاید و بیهوده منابع سایت، هک و آموزش هک، عدم رعایت قانون کپی رایت و قراردادن فیلم ها و موزیک ها و تصاویر غیر مجاز و بدون مجوز از سازنده و …) منافع یا امنیت سایت را دچار خطر کنند، حذف خواهد شد.
استفاده از هر نوع تبلیغات و فروش کالا و خدمات مغایر قوانین و ارزش های جمهوری اسلامی، علی الخصوص تبلیغاتی که به موضوعات جنسی و عضو گیری هرمی و عبور از فیلترینگ مربوط می باشد در سایتها مجاز نیست.
«حقوقدان» مسئولیتی در قبال آموزش به کاربران ندارد و کاربران بایستی مطالب مورد نیاز خود را در سایتها و فرم های اینترنتی جستجو نمایند. توضیح آنکه «حقوقدان» با نرم افزار «وردپرس» «Wordpress» اداره می شود و از آنجا که تقریباً یک چهارم تمام محتویات اینترنت با این نرم افزار ساخته و اداره شده و می شود، لذا مطالب در خصوص نحوه کار کردن با آن، حتی به زبان فارسی، بسیار زیاد است و کاربران می توانند از راه جستجوی در اینترنت، آموزش لازم را کسب نمایند. البته دشواری کار بر عهده مدیریت سایت است که عهده دار امور فنی است و کاربران سایت محیط مدیریتی سایت خود را به زبان فارسی و با ظاهر ساده و روان ملاحظه می نمایند.
«حقوقدان» ضمن تلاش خود جهت حفظ سایت هیچگونه تعهدی در قبال قطع شدن خدمات به سایتهای ایجاد شده را ندارد و در جهت حفط منابع سایت و همچنین جلوگیری از سوء استفاده، سایتهای غیر فعال و بدون محتوا حذف خواهند شد.
فضای تخصیص داده به هر وبلاگ به صورت پیش فرض 50 مگابایت و فقط برای آپلود تصاویر کوچک با پسوند های jpg jpeg png gif swf bmp tif جهت زیباسازی قالب و استفاده در مطالب و صفحات وبلاگ و با حجم کمتر از 1000 کیلوبایت می باشد. مشاهده یک نمونه تصویربا حجم ۱۵ کیلوبایت و هزینه هر ۱۰ مگ فضای اضافه شخصی به هر وبلاگ سالیانه ۳ هزارتومان می باشد. ضمناً پیشنهاد می گردد از سرویس معتبر و با سابقه چندین ساله پرشین گیگ با ۵ گیگ فضای رایگان جهت آپلود فایلهایتان استفاده نمایید
در حال حاضر اتصال دامین شخصی به هر سایت رایگان می باشد.
اگر میخواهید به صورت تفریحی و رایگان سایت و وبلاگ نویسی را شروع کنید و دیگر امکانات برایتان مهم نیست سرویس «حقوقدان» برای شما مناسب نیست در حقیقت «حقوقدان» برای حقوقدانانی مناسب است که به سایت و وبلاگ نویسی حرفه ای و مداوم اهمیت میدهند و دنبال یک سرویس امن و پایدار وسریع و بدون تبلیغات می باشند.
در صورت عدم رعایت قوانین «حقوقدان» و یا توضیحات مندرج در هر گروه به سایت خاطی اخطار داده خواهد شد و در صورت عدم توجه به اخطار، سایت مربوطه حذف خواهد شد و دیگر قادر به ادامه کار در «حقوقدان» نخواهد بود.
و در آخر با توجه به اینکه قطعی و مشکلات و انتقال سرور امری بدیهی در تمام دنیاست، توصیه أکید می شود که برای حفظ مطالب خود، با ابزارهای در دسترس، ظرف چند ثانیه و به آسانی اقدام به گرفتن بک آپ (نسخه پشتیبان) از سایت خود نمایید. بدیهی است که با وجود تعبیه این افزونه ها، مسئولیت صدمات ناشی از قصور و سهل انگاری در گرفتن بک آپ متوجه خود کاربران است.
توجه مهم: متن قوانین سایت همواره به روز خواهد گردید.حقوقدان، در خدمت توسعه حقوق ایران